www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До пичовете, които се регистрират 100 пъти


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До пичовете, които се регистрират 100 пъти
Запознат
Публикувано на: 13.9.2007, 20:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Неуважаеми пичове, след няколкократни опити да кажете нещо тук и след няколко поредни изгонвания, няма да имате шанс вече. Този сайт не демонократичен и либерален, така че няма да получите шанс да кажете каквото и да е.
Регистрирайте се, колкото си искате, няма да ви огрее!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.9.2007, 22:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Запознат, тез не са никакви пичове, тез са бездушни еврейчета - в най обидния смисъл на думата.
Кажи им "чифути" и повече не ги обиждай. smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
cinzano
Публикувано на: 13.9.2007, 23:07
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 1 162
Дата на регистрация: 13-September 07



А стига бе, аз пък мислех сайта ви е комплексарски и идиотски, а то бил недемонократичен и нелиберален. Я виж ти.

Както и да е, няма да ви развалям дружинката, а ще се забавлявам като го чета. Сеира си е същия, даже и по-голям, щото се самозабравяте и ръсите невероятни истории.

По едно време ми падна жал че сте такива смешни, пък и един сеирджия като мен, Пардон като "нас" може да ви навреди.

Аз ви щадя пичове, нека да се позабавляваме четейки сайта ви още дълго време. Все пак не останаха много такива дебилни места из нета. Те уж искат нарочно да ги направят дебилни за да са им популярни, ама не им се отдава. На вас някакси без да искате ви идва отвътре да сте пълни идиоти, а това че се изживявате като някакъв фактор още повече прави комична ситуацията. А бе кеф дето се казва.

Айде пичове, пишете повече че става скучно така.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Чинцаното го хапвам изстудено,може и в комбинация с друго питие...
Дай обаче по-сериозно "мезе" бе братчед...
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (cinzano @ Sep 13 2007, 11:07 PM)
А стига бе, аз пък мислех сайта ви е комплексарски и идиотски, а то бил недемонократичен и нелиберален. Я виж ти.

Както и да е, няма да ви развалям дружинката, а ще се забавлявам като го чета. Сеира си е същия, даже  и по-голям, щото се самозабравяте и ръсите невероятни истории.

По едно време ми падна жал че сте такива смешни, пък и един сеирджия като мен, Пардон като "нас" може да ви навреди.

Аз ви щадя пичове, нека да се позабавляваме четейки сайта ви още дълго време. Все пак не останаха много такива дебилни места из нета. Те уж искат нарочно да ги направят дебилни за да са им  популярни, ама не им се отдава. На вас някакси без да искате ви идва отвътре да сте пълни идиоти, а това че се изживявате като някакъв фактор още повече прави комична ситуацията. А бе кеф дето се казва.

Айде пичове, пишете повече че става скучно така.


Ако ще спазваш това което каза - да четеш и да не пишеш, може и да се позадържиш тука. Току виж си получил някакво развитие.
Но ако си чифут (какъвто най-вероятно си) - недей чети материалите на сайта само. От тях ще получиш непоправими психични увреждания защото не са за евреи писани. В следствие на онова което прави равина от всички тях е противопоказано да се сблъскват с наши текстове после. Получават се в главата еврейска после непредвидени пренапрежения , нервни бури съпроводени с оцъкляне на очите и разкривяване на физиономията в спазми. (картинката е подобна на сценката в "Ледена епоха" - кога саблезъбата катерица с лешника беше затисната между двата ледника)

Така, че чичовото - не цъкай с мишката на МАТЕРИАЛИ. За твое добро ти го казвам.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 14.9.2007, 8:25


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Биляр
Публикувано на: 15.9.2007, 22:03
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



цинзано, твоето мнение си е една гола простотия. когато правиш някакви квалификации, като "идиотски", "дебилен" и т.н. е редно както подобава правото да се аргументираш защо така мислиш, ако си говорим сериозно разбира се. иначе и аз мога да кажа, че ти си едно резано комплексирано говно, което ще бъде стъпкано и размазано, но това си остава във пространството... по-сериозен националистически форум от този аз не знам и по тази причина не пиша другаде - то или пълно с комунисти или с нацисти. ако пък си чифут и си вреш гъза под нашия юрган, ти пожелавам един голям... ти знаеш къде, докато не започнеш да рецитираш Талмуда на български. изглежда си простак, но и ние можем да бъдем простаци, ако това те устройва.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
pollenzo
Публикувано на: 15.9.2007, 22:37
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Изгонени
Съобщения: 2
Участник # 1 173
Дата на регистрация: 15-September 07



QUOTE (Биляр @ Sep 15 2007, 10:03 PM)
цинзано, твоето мнение си е една гола простотия. когато правиш някакви квалификации, като "идиотски", "дебилен" и т.н. е редно както подобава правото да се аргументираш защо така мислиш, ако си говорим сериозно разбира се. иначе и аз мога да кажа, че ти си едно резано комплексирано говно, което ще бъде стъпкано и размазано, но това си остава във пространството... по-сериозен националистически форум от този аз не знам и по тази причина не пиша другаде - то или пълно с комунисти или с нацисти. ако пък си чифут и си вреш гъза под нашия юрган, ти пожелавам един голям... ти знаеш къде, докато не започнеш да рецитираш Талмуда на български. изглежда си простак, но и ние можем да бъдем простаци, ако това те устройва.

Разбира се пич, аз също бих искал да си направим тука един диспут, около любимите ви теми и залъгалки, без омраза, без обиди, без отрицателни енергии, но това едва ли ще се получи, щото вие във всичко виждате заплаха, и от всичко се страхувате и съответно отговаряте с агресия породена от страхът ви.

Една трезва дискусия обаче би подровила основите на дружинката и идеологията ви, та по-добре така, аз изстъпвам като простак, а вие имате основание да ме банвате. Аз си се забавлявам, а вие имате матерял за параноята си.

Та така сеир да става и да се забавляваме.
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 15.9.2007, 23:04
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



виж сега, не слагай всички под един знаменател. параноици не са всички. направи дискусията без омраза, без обиди и да видим какво ще се получи. интелигентните хора разрешават проблемите си културно, с приказки... другото е простотия, но понякога се налага, има такива които не разбират от думи. относно сеира, сгрешил си мястото предполагам. това място не е за сеир или поне не за такива диалози с нападки. опитай да подровиш основите с дискусия, хайде.


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.9.2007, 23:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (pollenzo @ Sep 15 2007, 10:37 PM)

Една трезва дискусия обаче би подровила основите на дружинката и идеологията ви

Ами айде да пробваме какво ще питаш отворко?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 17.9.2007, 10:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Пичке, когато намериш още 1000 като теб, ела и заповядай на диспут. Щото сам си за никъде, ще те разпорим.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 17.9.2007, 10:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (cinzano @ Sep 14 2007, 12:07 AM)
Както и да е, няма да ви развалям дружинката, а ще се забавлявам като го чета. Сеира си е същия, даже  и по-голям, щото се самозабравяте и ръсите невероятни истории.
...
Айде пичове, пишете повече че става скучно така.


Айде пичке, когато намериш още 1000 като теб, ела и заповядай на диспут. Щото само с кака Сливия и Спасчо сте за никъде, ще ви разпорим.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 17.9.2007, 14:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (cinzano @ Sep 13 2007, 11:07 PM)
А стига бе, аз пък мислех сайта ви е комплексарски и идиотски, а то бил недемонократичен и нелиберален. Я виж ти.

Както и да е, няма да ви развалям дружинката, а ще се забавлявам като го чета. Сеира си е същия, даже и по-голям, щото се самозабравяте и ръсите невероятни истории.

По едно време ми падна жал че сте такива смешни, пък и един сеирджия като мен, Пардон като "нас" може да ви навреди.

Аз ви щадя пичове, нека да се позабавляваме четейки сайта ви още дълго време. Все пак не останаха много такива дебилни места из нета. Те уж искат нарочно да ги направят дебилни за да са им популярни, ама не им се отдава. На вас някакси без да искате ви идва отвътре да сте пълни идиоти, а това че се изживявате като някакъв фактор още повече прави комична ситуацията. А бе кеф дето се казва.

Айде пичове, пишете повече че става скучно така.

На мен лично ми се струва, че корените на това (или тази) чинцано са в модераторите на форума на вестник Атака, защото там под ника чинцана пишеше...по-скоро се появяваше Деница Гаджева, не-приятелката на Митко Стоянов, или Владо Лалов, който толкова често рипаше да ни поправя, че не била приятелка на Митко. Ника води към нея, стила обаче е по-скоро на Владко...
Но това са само догадки, разбира се...


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 17.9.2007, 19:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Сложих го в женски род понеже въпреки, че е нееднократно изгонен, пак той продължава да търси някакви пичове. Ние сме обикновени хора, големите пичове са на Hard Trance-оргиите в Изсраел. Там ги търси.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 18.9.2007, 19:20
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Севар @ Sep 17 2007, 07:00 PM)
Сложих го в женски род понеже въпреки, че е нееднократно изгонен, пак той продължава да търси някакви пичове. Ние сме обикновени хора, големите пичове са на Hard Trance-оргиите в Изсраел. Там ги търси.

Искам само да те питам пич, ако съм толкова безобиден,(аз наистина се смятам за такъв) тогава защо се страхувате от мен (пардон от нас) и ме триете и банвате постоянно? Нали вербално ме "разнищавате", що ме триете тогава като нямате страх от мен?
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 18.9.2007, 19:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Cuneo @ Sep 18 2007, 07:20 PM)
QUOTE (Севар @ Sep 17 2007, 07:00 PM)
Сложих го в женски род понеже въпреки, че е нееднократно изгонен, пак той продължава да търси някакви пичове. Ние сме обикновени хора, големите пичове са на Hard Trance-оргиите в Изсраел. Там ги търси.

Искам само да те питам пич, ако съм толкова безобиден,(аз наистина се смятам за такъв) тогава защо се страхувате от мен (пардон от нас) и ме триете и банвате постоянно? Нали вербално ме "разнищавате", що ме триете тогава като нямате страх от мен?

Разбира се,страх няма.Но никой не би търпял до себе си нещо,от което го е гнус.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020